על "עט-ללמוד"

החזון שלנו הוא ליצור ביטחון אצל ילדים ונוער תוך השראה, עוצמה ואכפתיות.

“עט-ללמוד” מתמחה בהקניית מיומנויות למידה וכישורי חיים להורים ולילדים. בזכות ניסיון של למעלה מ- 15 שנים בעבודה עם ילדים וליווי הורים, אנו מקנים ומלמדים כלים פרקטיים ופשוטים ליישום שיטות שעובדות בשטח, טיפים שמקצרים את הדרך ואסטרטגיות שעוזרות להורה לסייע לילד שלו ללמוד בצורה חכמה ולהקנות הרגלי למידה נכונים, לייצר עבורו תשתית ובסיס בריאים להמשך הדרך כך שבתהליך הצמחיה יהיו לו את הכלים הנכונים שילוו אותו במשך כל חייו.

אנחנו בעט ללמוד מאמינים שבכל ילד טמון פוטנציאל רב ובעזרת הכוונה והדרכה
נכונה, תוך התאמת הצרכים לכל ילד עם מדריך מלווה שנמצא שם בשבילו, מאמין בו ומחזק אותו, הוא יוכל לממש את הפוטנציאל הגלום בו, לבטא את מלוא יכולותיו ולהביא את עצמו גם בסביבה הלימודית וגם בסביבה החברתית לידיי ביטוי רב והעצמה אישית.

 

כשאתם בוחרים עט ללמוד - אתם בוחרים בחדשנות

אנחנו מאתגרים את התפישות הישנות לגבי מה הם לימודים, מה המטרה של לימודים ואיך מלמדים ילדים במאה ה-21 ללמוד. שחררו את ילדיכם מהדרכים הישנות והלא-מעודכנות וצעדו קדימה לעבר עתיד החינוך.

השיטה הייחודית של עט-ללמוד

השיטה פותחה על סמך שנים רבות של עבודה עם ילדים וניתוח הצרכים להם זקוקים התלמידים במהלך תקופת הלימודים. השיטה הינה ייחודית וחדשנית ומטרתה להקנות לילדים את הכלים להם הם זקוקים בכל שנות לימודיהם במסגרת בית הספר ומחוצה לו. כלים אלו ימשיכו לשרת אותם לאורך כל חייהם.

השיטה מועברת באמצעות כלים ויזואליים ודיגיטליים הממחישים את הרעיון וההיגיון שמאחורי הדברים, בניית דפוסי חשיבה נכונים, בניית ביטחון ודימוי עצמי גבוה. המטרה היא להכשיר את הילד להתמודד עם סיטואציות מגוונות, להעלות את הביטחון והדימוי העצמי, לחזק את חוסנו הרגשי העדין בעיקר במסגרת בית הספר והחברה, והגברת תחושת המסוגלות העצמית.

ילדים והורים שלמדו את השיטה מעידים כי זה הפך אותם לאנשים טובים יותר, בעלי נתינה כלפי עצמם וכלפי הסביבה. הם הפכו לעצמאיים ולקחו אחריות על מעשיהם  ביצירתיות, תוך פיתוח יכולת חשיבה והעשרת עולמם. 

נעים להכיר

אני רויטל וילמובסקי. כילדה, היה לי קשה מאוד בלימודים. לא היה מי שילמד אותי איך ללמוד, שילווה ויתמוך בי ויותר מכל לא יוותר עליי. באותה תקופה למושגים כמו “מיומנויות למידה” ו-“ניהול זמן” לא הייתה מודעות וגם לא ידעתי להגיד מה אני צריכה. בשביל לעזור לעצמי, פיתחתי שיטות וטכניקות שעזרו לי לצלוח 12 שנות לימוד ולסיים עם בגרות מלאה.

אם רק הייתי לומדת את המיומנויות האלו קודם לכן, הן היו מקלות עליי בצעירותי. מהמקום הזה, הקמתי את שיטת “עט-ללמוד”  – בו אני מאמנת ומלווה תהליכי למידה אפקטיביים לילדים ונוער, מאבחנת קשיי למידה ומקנה מיומנויות למידה וכישורי חיים בדגש על תקשורת מקרבת. ללמד את הילדים שלכם ולתת להם כלים להתפתחות אישית, ויכולות שיקדמו אותם בכל מסגרות החיים, הם הגשמת החלום האישי שלי.

רויטל בעלת M.B.A בחינוך עם התמחות בלקויות למידה. B.A בניהול ותקשורת, M.B.A בייעוץ ופיתוח ארגוני, מאמנת מוסמכת. במסגרת עבודתה העבירה קורס עבור מורות חיילות במסגרת הצבא, ניהלה קבוצה של 20 נשים עצמאיות בארגון נטוורקינג במשך שנתיים, ואף פיתחה מערכי שיעור ותכנית לימודים עבור הצבא ועבור אסירים באחד מבתי הכלא הידועים בארץ.

רוצים לשמוע עוד ?

השאירו את הפרטים שלכם ונדבר

מבטיחה לחזור בהקדם!

מלאו את פרטיכם בטופס הבא:

פרטייך נקלטו בהצלחה

תודה שפנית אלינו!

מבטיחה לחזור בהקדם!

מלאו את פרטיכם בטופס הבא:

אשמח לתת לכם הצעת מחיר!

השאירו את פרטיכם ואחזור אליכם

לפרטים נוספים
או הזמנה טלפונית

פתח תקווה