לימוד אותיות באנגלית למתחילים

אימון מנטאלי לילדים

אימון לילדים ולנוער

במשך שנים נחשב תחום האימון כפונה למבוגרים במטרה לשפר ולשדרג את איכות חייהם. בתהליך האימון בוחרים המתאמנים תחומים, ומציבים יעדים על מנת לשפר את איכות חייהם. במהלך האימון הם לומדים לחצות פחדים, שמים לב מה מעכב או מונע מהם להשיג את מטרותיהם, מקבלים כלים למציאת פתרונות ולהתמודדות עם מצבים מגוונים במהלך היום יום, ומכירים במשאבים הפנימיים והחיצוניים שלהם.

לקורס המלא לחצו כאן

לחיוג לחצו 052-8658460

אימון הינו מקצוע רחב ולכן מאמנים רבים בוחרים תחום התמקצעות שבו יש להם ניסיון עשיר וכלים רבים לעזור ולקדם את המתאמנים: אימון לזוגיות, הורות, עסקי ועוד.

בשנים האחרונות חלה מגמת שינוי ומאמנים רבים פונים לאוכלוסייה צעירה יותר ומציעים אימון אישי לילדים קואצינג. נראה כי גם אוכלוסייה זו מתמודדת עם אתגרים וחששות בהתאם לגילה, ובדומה למבוגרים, זקוקה להכוונה וייעוץ ובהחלט יכולה להגיע לתוצאות גבוהות. גם אימון אישי לילדים עם הפרעות קשב קיבל נישה ייחודית בתחום.

כשכל המידע נגיש וזמין, ורשתות חברתיות הפכו לחלק בלתי נפרד מחייהם, אשר משפיע על התחום החברתי, אין זה מפתיע שיותר ויותר הורים מחפשים אימון רגשי לילדים, וזאת במטרה לשפר את איכות חייהם, להעלות את הביטחון והדימוי העצמי, המצב החברתי, הלימודים, וכמובן את מערכות היחסים והאווירה בבית.

אימון מנטאלי לילדים מתחיל בהקשבה וזיהוי התחומים בהם רוצים המתאמנים שינוי. תחומים שמפריעים להם, קשיים שעולים במהלך היום בבית הספר ומחוצה לו, ומה היו רוצים לשנות. מטרת האימון היא להקנות למתאמנים הצעירים כלים להתמודד עם מגוון תרחישים אותם הם חווים ביום יום, להעלות להם את הביטחון העצמי כך שהם ידעו לסמוך ולבטוח בעצמם, ולהכין אותם לחיים הבוגרים. מטרת המאמן היא להתוות להם את הדרך, ללמד אותם לחשוב אפקטיבי, למצוא פתרונות, לבטוח בעצמם ולקחת אחריות על מעשיהם.

איך יודעים שאימון עובד?

המתאמנים צריכים להרגיש בנוח מול המאמן מאחר והם בוחרים לשתף אותו בדברים אישיים. ילדים רבים מרגישים נוח לדבר עם אדם חיצוני רק כאשר הם בוטחים וסומכים עליו ולכן "החיבור" הוא תנאי חשוב להצלחה.

הגדרת יעדים ומטרות ההצלחה מתחילת האימון הינם כלים קריטיים שמאפשרים למדוד את הצלחת האימון וגם יאפשרו למתאמנים בהמשך הדרך למדוד כל יעד שיבחרו. אחת מהגדרות ההצלחה של מתאמן היא השגת יעדים ושינוי גישה.

מומלץ כי משך האימון יארך כ-12 מפגשים. בפרק זמן זה, בעבודה נכונה, המתאמנים צריכים להשיג את יעדיהם. את היעדים חייבים להציב המתאמנים בשיתוף והסכמה של המאמן. כך, למשל, מציג נער רצון לשמר את מערכות היחסים שבחייו עם חברים ואף להגדיל את מעגל החברים שלו אך אינו יודע איך או מה עליו לתקן.

מאחר והמתאמנים פוגשים את המאמן אחת לשבוע (או יותר. תלוי בנסיבות) הוא מסתמך על דבריהם ולכן יושר וכנות הם ערכים קריטיים להצלחת האימון. משני הצדדים. בתום כל מפגש מקבלים המתאמנים משימות במטרה להשיג את היעדים אותם בחרו. באחריותם לבצע אותם ולהגיע מוכנים לאימון. במידה, ומכל סיבה שהיא לא עמדו, עליהם לעדכן את המאמן מאחר וזה עלול לפגוע באיכות האימון.

 

למי מתאים אימון?

לכל ילד, נער או מתבגר שחווה קושי או אתגר ומעונין לשפר את איכות חייו.
אנחנו בעט ללמוד מאמינים שבכל ילד טמון פוטנציאל רב ובעזרת הכוונה והדרכה נכונה, תוך התאמת הצרכים לכל ילד עם מדריך מלווה שנמצא שם בשבילו, מאמין בו ומחזק אותו, הוא יוכל לממש את הפוטנציאל הגלום בו, לבטא את מלוא יכולותיו ולממש את עצמו גם בסביבה הלימודית וגם בסביבה החברתית תוך כדי ביטוי עצמי והעצמה אישית.
לפרטים נוספים על אימון לילדים ונוער לחצו כאן

 

מבטיחה לחזור בהקדם!

מלאו את פרטיכם בטופס הבא:

פרטייך נקלטו בהצלחה

תודה שפנית אלינו!

מבטיחה לחזור בהקדם!

מלאו את פרטיכם בטופס הבא:

אשמח לתת לכם הצעת מחיר!

השאירו את פרטיכם ואחזור אליכם

לפרטים נוספים
או הזמנה טלפונית

פתח תקווה

דילוג לתוכן