אנגלית לכיתה ה קטעי קריאה

קטעי קריאה באנגלית לכיתה ה

קטעי קריאה באנגלית לכיתה ה

אנגלית היא אחת השפות שילדים שמחים ללמוד, אך בו זמנית הם עלולים לחשוש ממנה. חיפוש אחר חומר של קטעי קריאה באנגלית לכיתה ה יכול לעזור להם לקבל את הגירוי שהם זקוקים לו. קריאה באנגלית  צריכה להיות מעניינת ככל האפשר אך ברמה שילדים יכולים לקרוא ולכן דפי הקריאה יכולים לעזור.

לקורס המלא לחצו כאן

לחיוג לחצו 052-8658460

דפי קריאה באנגלית לכיתה ה יכולים לכלול סיפורים קצרצרים שילדים יכולים ליהנות מהם. לא מדובר בחומר קריאה לקטנטנים, אלא אתגרים שמתאימים לשלב הראשוני של לימוד השפה. כדאי להציע לילדים טקסט קריאה באנגלית לכיתה ה במטרה להעשיר את השפה ולעזור להם לתרגל אותה היטב. הסתמכות על לימוד אנגלית במסגרת השיעור בלבד עשויה שלא להספיק וככל שהילד נהנה יותר להעמיק את הידע שלו כך הוא יתחבר יותר לשפה הנוספת.

טיפים לקטעי קריאה

המורים וההורים יכולים לתת לילדים טקסטים לצורך תרגול קריאה באנגלית לכיתה ד ולכיתה ה, אך אין זה מספיק בפני עצמו וחשוב לעודד את הילדים לקרוא. הטיפים הבאים נועדו להורים שרוצים לעזור לילדיהם לקלוט את השפה טוב יותר בעת התמקדות בקטעי קריאה באנגלית לכיתה ד.

שבו לקרוא יחד קטעי קריאה באנגלית לכיתה ה

גם כאשר הילדים כבר יודעים לקרוא בעברית, אפשר לשבת לקרוא איתם. במקום למסור להם קטע קריאה באנגלית לכיתה ד ו-ה ולצפות שהם ידעו להתמודד לבד, כדאי להיות יחד איתם. קריאה משותפת יכולה להתקיים כשהילד קורא משפט וההורה משפט או אפילו ההורה יותר מכך והילד משלים חלק מהמילים שהוא מרגיש נוח איתן. קטע קריאה באנגלית כיתה ד צריך להיות חוויה לשני הצדדים.

 

פנו זמן לקריאה

חשוב לפנות זמן לצורך קטע קריאה באנגלית לכיתה ה. בזמן הזה, נסו להימנע מהסחות דעת, שיחות על נושאים אחרים ובוודאי מטלוויזיה ברקע ושימוש בנייד. כפי שאתם מצפים מילדיכם להתמודד מול קטעי קריאה באנגלית לכיתה ה כך צפו מעצמכם להיות מרוכזים. במיוחד כאשר מדובר בשפה זרה או בלימוד ותרגול שמאתגר את הילד, יש לנסות ליצור סביבת למידה חיובית ולתת דוגמה אישית.

 

התחילו ב"קטן"

אתם יכולים למצוא לילדיכם קטע קריאה באנגלית לכיתה ד, לפנות זמן ולשבת לקרוא. לעומת זאת אתם יכולים להתחיל גם ממשימות קריאה קטנות. תוכלו לשים מדבקות עם שמות המכשירים השונים באנגלית כדי לעודד את הקריאה, להוסיף לסנדוויץ' ברכה קטנה באנגלית ליום טוב ולהציע לילדים לקרוא את רשימת המרכיבים שעל מוצרי המזון השונים, אבל באנגלית. שלבו פעולות קטנות, קצרות ושאינן דורשות פינוי זמן ומאמץ רב.

היו שם כדי לתרגם

אחד הדברים המתסכלים ביותר עבור ילדים שמתמודדים עם קריאה באנגלית לכיתה ד הוא אי ההבנה של המילים והטקסט. יש לזכור כי טקסט קריאה באנגלית לכיתה ד הוא לא רק אוסף של מילים אלא יש לו משמעות ואם הילד לא מצליח להבין אותה הוא יאבד עניין במהירות. דאגו לתרגם את התוכן הכללי ובנוסף מילים ספציפיות כך שהקריאה תהיה משמעותית.

בחרו קטעי קריאה באנגלית לכיתה ה

אין כל סיבה לקפוץ קדימה ואפשר לחפש מידע ללימוד אנגלית לכיתה ד קטעי קריאה שמותאמים לגיל הילדים. ילדים שיאותגרו יתר על המידה עם קטעי קריאה מתקדמים עלולים לאבד עניין כפי שאלו שיקבלו קטעי קריאה לילדים קטנים יאבדו אותו.

מבטיחה לחזור בהקדם!

מלאו את פרטיכם בטופס הבא:

פרטייך נקלטו בהצלחה

תודה שפנית אלינו!

מבטיחה לחזור בהקדם!

מלאו את פרטיכם בטופס הבא:

אשמח לתת לכם הצעת מחיר!

השאירו את פרטיכם ואחזור אליכם

לפרטים נוספים
או הזמנה טלפונית

פתח תקווה

דילוג לתוכן