ע

קטעי קריאה באנגלית לכיתה ו

קטעי קריאה באנגלית לכיתה ו

לימודי האנגלית מתחילים כבר בבית הספר היסודי. האנגלית היא השפה החשובה להתקשרות בינלאומית ולכן הורים רבים רוצים לשים דגש על מיומנויות הקריאה, הכתיבה, הדיבור וההבנה. בתחילת הדרך, התלמידים מכירים את האותיות באנגלית ויתכן שהם נחשפים לשירים. לאט, לאט הם כבר אמורים להתחיל לקרוא טקסטים בסיסיים. קטעי קריאה באנגלית לכיתה ו נועדו לקדם את התלמידים מתוך עניין אך בלי שהם יתייאשו מהקריאה עצמה.

קטעי קריאה באנגלית לכיתה ו

קריאה באנגלית לכיתה ו צריכה להיות מהנה אך לא ברמה גבוהה מדי. תלמידים בגיל זה לא מתעניינים בטקסטים חסרי משמעות. המטרה שלנו צריכה להיות יצירת חוויית לימוד טובה ולכן הקריאה צריכה להיות לא קשה מדי אך גם לא משעממת או לא מעולמם של ילדים בכיתה ו’.

דברו איתנו

052-8658460phone

חשיבות  קטעי קריאה באנגלית לכיתה ו

ישנן דרכים שונות ללמוד את השפה ואחת מהן היא קריאה. היכולת לקרוא טקסט ולהבין אותו היא יכולת גבוהה אך הכרחית ואפשר לבנות אותה בהדרגה. ילדים לא יעברו משלב של חוסר יכולת לקרוא באנגלית לקריאת ספר שלם. כדי להקל על הילדים ולהפוך את החוויה למהנה ולגרום להם ללמוד אנגלית ממקום חיובי, יש לתת להם קטע קריאה באנגלית לכיתה ו.

ככל שהילדים קוראים יותר, כך הם ישתפרו, יקראו מהר יותר, אוצר המילים שלהם יתרחב וההבנה שלהם מבחינת השפה תהיה מעמיקה יותר. התלמידים יכולים ללמוד את חוקי האנגלית באופן “יבש” ואינטלקטואלי בכיתה או דרך האינטרנט, אך הקריאה “תחבר” את הנקודות השונות שנלמדו. קריאה היא חלק משמעותי בהבנת השפה וככל שהיא נעשית באווירה מהנה יותר כך הלימודים מעמיקים יותר.

איך לגשת לילדים?

אחת השאלות שעולות אצל הורים רבים היא כיצד נכון להציע לילדים לקרוא. הדבר הראשון שיש לזכור הוא שככל שהילדים ייהנו כך שיתוף הפעולה יגדל. לכן, למרות שמדובר במשימה לימודית, כדאי להתייחס אליה בקלילות ככל האפשר וכדי לעשות זאת מצורפות ההמלצות הבאות:

חפשו קטעי קריאה באנגלית לכיתה ו

הדבר הראשון שאתם רוצים לעשות הוא לחפש מידע על אנגלית כיתה ו קטעי קריאה. אתם לא רוצים לתת לילדיכם אתגרים שהם לא יוכלו לעמוד בהם, אך גם לא רוצים להציע להם לקרוא מילים או טקסטים שישעממו אותם. חפשו מידע על הנושא ומתוך הטקסטים השונים הציעו לילדיכם קטעים שעוסקים בנושאים אהובים עליהם. באתר של עט ללמוד תוכלו למצוא קורס דיגיטלי המכיל 15 טקסטים שהוקלטו כקבצי שמע ונתין לעקוב וללמוד כיצד יש להגות את המילים בצורה נכונה.
לפרטים נוספים על הקורס לחצו כאן 

הפכו את הקריאה לחוויה

זכרו, טקסט קריאה באנגלית לכיתה ו צריך להיות מותאם לגיל וחווייתי. ככל שהילדים ירגישו שהם עומדים בפני משימה שכל מה שעליהם לעשות הוא לסמן ב”וי”, כך יהיה פחות שיתוף פעולה. אי אפשר להכריח ילדים לקרוא ולכן המטרה היא להעניק להם טקסטים וסביבה נעימה לקריאה. אפשר לבקש ולצפות מהילדים להתאמן ולקרוא, אך כהורים עלינו לנסות לעשות זאת בכיף.

קריאה משותפת

קריאה באנגלית לכיתה ו יכולה להיות מאתגרת וישנם ילדים שיעדיפו לקרוא יחד עם ההורים. אפשר להפוך את הקריאה לזמן איכות משותף ולקרוא ביחד. בצורה זאת הילדים לא ירגישו מאוימים מהטקסט הזר, הם יוכלו לשאול שאלות על מילים שהם לא מבינים ובאופן כללי, ירגישו יותר בנוח עם המשימה שלפניהם.

באתר עט ללמוד יצרנו הדרכות ותרגולים שהופכים את תהליך הלמידה למהנה. מטרתנו היא לעזור לתלמידים ולהורים לרכוש שפה נוספת בקלות. לכן פיתחנו גם קורס דיגיטלי בנושא לימוד קריאה נכונה המכיל סרטונים ודפי עבודה לתרגול. לפרטים נוספים אודות הקורס לחצו כאן

מבטיחה לחזור בהקדם!

מלאו את פרטיכם בטופס הבא:

פרטייך נקלטו בהצלחה

תודה שפנית אלינו!

מבטיחה לחזור בהקדם!

מלאו את פרטיכם בטופס הבא:

אשמח לתת לכם הצעת מחיר!

השאירו את פרטיכם ואחזור אליכם

לפרטים נוספים
או הזמנה טלפונית

פתח תקווה