קטעי קריאה קצרים באנגלית

קטעי קריאה באנגלית

קטעי קריאה באנגלית

לימוד אנגלית בגיל צעיר הוא חשוב וחיוני מאד. השפה האנגלית היא השפה המדוברת והשימושית ביותר בעולם המערבי והשליטה בה חיונית ועושה את החיים קלים ונוחים במצבים רבים. אמנם, במערכת החינוך הרשמית לימודים פורמליים מתחילים בגיל 6 בערך, אך החלטה זו התקבלה בעיקר בשל מוכנות פיזית ורגשית של הילדים, על מנת שיוכלו לשבת זמן רב וללמוד ובו בזמן להיות בשלים מבחינה חברתית כדי לעמוד באתגר בהצלחה. יחד עם זאת, חשוב לזכור כי היכולת המנטלית של הילדים לקלוט שפות ומילים מתחילה עוד בגיל מוקדם הרבה יותר. דגש חשוב שיש לשים אליו לב הוא קטעי קריאה באנגלית למתחילים.

לקורס המלא לחצו כאן

לחיוג לחצו 052-8658460

תרגול קריאה באנגלית ותרגול של מילים באנגלית הינם חיוניים, כבר בגיל צעיר. סביב גיל 3 מתפתחת בשלות מנטלית לקליטת שפות וקיים חלון הזדמנויות שבו הזיכרון למילים ושפות הוא חד הרבה יותר. משרד החינוך בארץ הורה לבתי הספר להמתין עם לימוד השפה האנגלית רק לכיתה ד', אך בשנים האחרונות יותר ויותר בית ספר מתחילים כבר מכיתה ב'. הנחיה זו מביאה לידי כך שחלון ההזדמנויות של הילדים מתפספס בחלקו, והם מתחילים להכיר את השפה האנגלית בשלב מאוחר מדי. לכן עדיף להתחיל ללמוד אנגלית בשלב מוקדם ככל שניתן, הדבר מעניק לילדים מעבר לידע כמובן, גם ביטחון עצמי רב יותר בעצמם וגם שיפור ביכולות קוגניטיביות ויכולות למידה.

 

מדוע חשוב ללמד ילדים אנגלית כבר בגיל צעיר?

השמעת קטעי קריאה באנגלית לילדים מסייעת להם להיחשף כבר בגיל צעיר לשפה, למילים, לאינטונציה ועוד. דבר זה מאפשר להם היכרות ראשונית עם השפה והמילים וכמו כן מקטין את החשש והרתיעה מפני החדש והלא מוכר בהזדמנויות נוספות בהן יפגשו עם השפה האנגלית. כדי לעשות זאת נכונה, מומלץ להשמיע לילדים מדי פעם קטעי קריאה קצרים באנגלית. הרגל זה יכול להפוך בקלות לזמן איכות של ההורים עם הילדים ומאפשר להורים ולילדים לחוות את הלמידה יחד. בנוסף לקטעי הקריאה ניתן ללמד מילים חשובות ומרכזיות בעולמם של הילדים וכמו כן ללמוד מספרים ואותיות.

לימוד אנגלית בגיל צעיר

עולמנו המודרני משתנה במהירות ולכן כדאי לאפשר לילדים גישה לידע וכלים שיעזרו להם להתמודד עם שינויים אלו ולגשת לאתגרים ללא חשש ובביטחון. גם עידן הטלוויזיה והאינטרנט באים לידי ביטוי, והילדים נחשפים לתכנים באנגלית כבר בגיל מאוד צעיר. ילדים שיודעים שפה מדוברת נוספת, מרגישים טוב יותר ביחס לאחרים. דבר זה נותן להם יתרון וביטחון יחסי וגם מקל עליהם מאוד כאשר הם מתחילים לימוד אנגלית בבית הספר. כדי ליצור מצב של שטף קריאה באנגלית חשוב להתחיל בגיל צעיר וליצור התמדה בקריאה ולמידה. אם תרצו לעשות זאת בצורה נכונה ומקצועית, כדאי לפנות אל מומחים בתחום.

חברת "עט – ללמוד" מתמחה בהקניית מיומנויות של למידה וכישורים לחיים. תכניות החברה מותאמות לצרכי ההורים והילדים בהתאמה אישית. לחברה ניסיון של למעלה מ – 15 שנים בעבודה עם ילדים וליווי של הורים לרכישת חיוניים ופרקטיים שהופכים את הלמידה לחוויה נעימה ומוצלחת יותר. בחברת "עט ללמוד" תוכלו למצוא מגוון של קורסים דיגיטליים ללימוד עברית, אנגלית אותיות ועוד, קורסים אלו יסייעו לילדכם ולכם לתרגל וללמוד באופן חווייתי ואפקטיבי.
לחצו כאן לסקירת כלל השירותים והמוצרים המוצעים.

 

מבטיחה לחזור בהקדם!

מלאו את פרטיכם בטופס הבא:

פרטייך נקלטו בהצלחה

תודה שפנית אלינו!

מבטיחה לחזור בהקדם!

מלאו את פרטיכם בטופס הבא:

אשמח לתת לכם הצעת מחיר!

השאירו את פרטיכם ואחזור אליכם

לפרטים נוספים
או הזמנה טלפונית

פתח תקווה

דילוג לתוכן