תרגול פרזנט סימפל

תרגול פרזנט סימפל

אחד הזמנים השימושיים והנפוצים ביותר בשפה האנגלית הוא "פרזנט סימפל". בעברית נקרא לו "הווה פשוט" והשימוש בו נעשה לצורך תיאור פעולה המבצעת מדי פעם, באופן קבוע או לתיאור פעולה שמתוכננת להתבצע. תלמידים, סטודנטים ואפילו אנשי עסקים, אשר רוצים לשפר את כישורי השפה האנגלית שלהם, יבצעו תרגול פרזנט סימפל ויתעמקו בהבנת הזמנים באנגלית.

חשוב לדעת כי ידיעת הזמנים בשפה האנגלית ושימוש נכון בהם הוא בסיס לשפה תקנית. החוקים באנגלית שונים מאלו שבשפה העברית בה אין הבדל בין תיאור פעולה שמתבצעת עכשיו לבין תיאור של "הווה פשוט". כדי לשפר את השליטה באנגלית יש להכיר את החוקים ולאחר מכן לתרגל אותם. תרגול צריך להתבצע באופן קבוע ובמיוחד עבור אלו שלא נמצאים בסביבה שדוברת את השפה.

לקורס המלא לחצו כאן

לחיוג לחצו 052-8658460

להכיר את כללי הזמנים

השלב הראשון בשימוש ותרגול האנגלית הוא להכיר את הזמנים. באנגלית מחולק זמן ההווה להווה פשוט והווה מתמשך. הראשון, פרזנט סימפל, משמש כפי שנכתב, לתאר פעולה אשר מתרחשת מדי פעם, באופן קבוע, אחת לזמן מה. למשל אם נרצה להגיד: "הוא מצחצח שיניים פעמיים ביום" נצטרך להשתמש בפרזנט סימפל. אבל, אם נרצה לתאר את אותה פעולה אשר מתרחשת ברגע זה: "הוא מצחצח שיניים עכשיו" נצטרך להשתמש בזמן הווה מתמשך.

בשפה העברית ישנו זמן הווה אחד בלבד. לכן, נאמר על מישהו ש"הוא מצחצח שיניים", הכוונה תוכל להיות שהוא מבצע את הפעולה ברגע זה או שהוא מבצע אותה בדרך כלל. ברגע שברור שישנם הבדלים בין השפות ומתי נכון להשתמש בכל אחד מהזמנים, אפשר לחפש תרגילים פרזנט סימפל ולשפר את המיומנות. זמן "הווה פשוט" הוא אחד הזמנים הפשוטים לשימוש ולתרגול.

תרגול פרזנט סימפל בקלות

תרגול השפה יכול להתבצע במספר דרכים. הראשונה היא דיבור עם אנשים שדוברים אנגלית ביום יום. לרוב הישראלים זו אינה אפשרות ולכן יש לפנות לבצע תרגילים של ממש. אם בעבר היה צורך לפנות למורה פרטי כדי ללמוד ולעבוד על פרזנט סימפל תרגול, היום אפשר להסתמך גם על האינטרנט. ישנה אפשרות להוריד תרגילים ואפשרות לצפות בסרטונים ברורים שמסבירים את הרעיון של הזמנים וכיצד ליישם אותם.

ככל שהתרגול חוזר על עצמו יותר פעמים ולאורך זמן, כך ההטמעה עמוקה יותר. גם ילדים וגם סטודנטים ומבוגרים שרוצים לשפר את השפה שלהם צריכים לחזור על החומר אם הם רוצים להעלות את רמת הידע שלהם והנינוחות בשפה. דרך נוספת לתרגל את האנגלית (ולאו דווקא את הזמנים) היא להקשיב לשפה. היום אפשר לראות תוכניות ללא תרגום, להקשיב להרצאות ועוד. כל זאת, בנוסף לשיעורים הנוגעים בחומר המדובר.

תרגילים בקלי קלות

אם אתם מחפשים מידע על פרזנט סימפל תרגילים אתם יכולים למצוא אותם באתר עט ללמוד. המטרה של האתר היא להפוך את תהליך הלמידה לחוויה מהנה. במיוחד כאשר מדובר על שפה זרה, תלמידים רבים רואים את המכשולים שבדרך ולא את ההזדמנויות. ברגע שהתרגול נעשה באופן שוטף ובקצב המתאים לתלמיד, ההצלחה מגיעה במהרה. כל שנדרש הוא סבלנות ותרגול בדרך שקל להתחבר אליה. באתר תוכלו למצוא גם קורס דיגיטלי ללימוד פרזנט סימפל בצורה קלה מהנה ופשוטה – לפרטים נוספים אודות קורס דיגיטלי ללימוד פרזנט סימפל לחצו כאן

מבטיחה לחזור בהקדם!

מלאו את פרטיכם בטופס הבא:

פרטייך נקלטו בהצלחה

תודה שפנית אלינו!

מבטיחה לחזור בהקדם!

מלאו את פרטיכם בטופס הבא:

אשמח לתת לכם הצעת מחיר!

השאירו את פרטיכם ואחזור אליכם

לפרטים נוספים
או הזמנה טלפונית

פתח תקווה

דילוג לתוכן