ענבר דדון

“פניתי לרויטל שתלמד את הבנים שלי, איתי בן 9 ורועי בן 12, איך ללמוד נכון ותיתן להם רעיונות יצירתיים ללמידה קלה ואיכותית. בהתחלה הם לא רצו לשמוע בכלל על שיעור פרטי – היה ויכוח תמידי סביב העניין הזה. כשהם היו רואים חומר חדש קודם כל היו נבהלים – מה שהיה יוצר פערים לימודיים ומתוכם תמיד נולדו ויכוחים סביב שיעורי הבית – לא רצו להכין או הכינו בשיטחיות.

כשרויטל נתנה להם את הכלים, החומר הפך למובן ואין יותר את הפחד וההתחמקות – הם מכינים שיעורי בית, המוטיבציה שלהם השתפרה מאוד – יש להם הרגשה שיש שם מישהו עם גלגל הצלה שמיד יהיה שם ויעזור כשצריך. ההרגשה שמבינים את החומר יוצרת תחושת שייכות בכיתה והעלתה את הביטחון העצמי מה שביא אותם לעשייה והשתתפות בשיעור. עם גישה נכונה וסבלנות הם היום במצב שהם מחכים לפגישה עם רויטל.

רויטל פשוט הורידה ממני עול גדול – אני לא מדברת איתם על שיעורי הבית ועל האחריות שלהם – הפסקתי להיות שוטרת. החלק הלימודי הוא חלק חשוב שגזל ממני המון זמן ואנרגיה – עכשיו שאני יודעת שרויטל עם האצבע על הדופק והיא מעבירה מסר ברור לילדים שלי שהאחריות היא שלהם זה משאיר אותי רגועה ולא במתח האם הכינו שיעורים או התכוננו למבחן.
השקט הזה שווה הכל !!”

מבטיחה לחזור בהקדם!

מלאו את פרטיכם בטופס הבא:

פרטייך נקלטו בהצלחה

תודה שפנית אלינו!

מבטיחה לחזור בהקדם!

מלאו את פרטיכם בטופס הבא:

אשמח לתת לכם הצעת מחיר!

השאירו את פרטיכם ואחזור אליכם

לפרטים נוספים
או הזמנה טלפונית

פתח תקווה