מתנות סוף שנה לתלמידים

מתנות סוף שנה לתלמידים

בכל סוף ותחילת שנה, מתחיל החיפוש אחרי מתנות סוף שנה לתלמידים וילדי הגן. ועדי הורים, ארגונים וחברות מחפשות רעיונות למתנות סוף שנה לתלמידים בעלי ערך מוסף שישמשו אותם לאורך תקופה ולא יזרקו בבית ויצברו אבק. החלק החשוב בבחירת המתנה הוא הערך המוסף שלה, מה שבדרך כלל מקשה על מציאת המתנה. מתנה איכותית היא מתנה שתשמש את הילד לאורך השנה והוא יכול ללמוד ממנה מיומנויות וכלים שישמשו אותו ללימודים ולחיים. לכן, איגדתי לכם 3 רעיונות למתנות עם ערך מוסף שהילדים יוכלו לעשות בהם שימוש יום יומי.

 

 הנה 3 רעיונות מתנות סוף שנה לתלמידים

 1. ערכת "חזרה לשגרה"

  תנו לילדים ערכה מדליקה שתעזור להם לחזור לשגרה בקלות ובחיוך.
  הנה רעיון: מחברת חוויות, תיק ובקבוק שתיה.
  במהלך השבוע ילדים הולכים לחוגים, מורים פרטיים, יורדים לגינה ונפגשים עם חברים. הם לוקחים איתם מים, מפתחות, נייד ועוד חפצים שהם זקוקים להם. בכדי שיהיה להם כיף, נוח ונעים אם יהיה להם תיק גב עם הדמות האהובה עליהם בצבעים שהם אוהבים. מאחר וילדים עוברים המון חוויות במהלך היום, המחברת תהווה עבורם מתנה עם ערך מוסף גבוה. מחברת החוויות שלי תאפשר להם מרחב בטוח לשיתוף. הם יוכלו לשלוף את המחברת ולכתוב את החוויות והרגשות שעברו עליהם באותו רגע, או לשמור את זה לזמן מאוחר יותר. בתהליך הכתיבה תשתחרר האנרגיה אותה הם מרגישים ויהיה להם קל יותר להמשיך הלאה, דבר שיקל עליהם לייצר תקשורת מקרבת עם ההורים.

 1. ערכת "הזיכרון שלי"

  ערכת שתעניק לילדים את האפשרות לנצור חוויות ותזכיר להם לבצע משימות.
  הרעיון: לוח שעם, מחברת החוויות שלי, טוש צבעוני.
  לילדים יש מגוון של פעילות ומשימות שעליהם לבצע בכל יום, החל ממשימות בית ספריות כגון שיעורים, עבודות ולמידה למבחנים ועד למשימות שקשורות לעיסוקים ולתחביבים הפרטיים שלהם כמו עריכה והעלאת סרטונים לטיק טוק, אפייה ובישול, ציור או נגינה והולכים לאיבוד מרב משימות. המון פעמים משימות נשכחות או נופלות בין הכיסאות מרב עומס ולכן לוח שעם \ משבצות יכולה להוות מתנה מושלמת שבה הילדים ירשמו את המשימות ויתלו על הלוח. ניתן לרכוש עט או עיפרון מעוצב שישמשו את הילדים  לכתיבת הפתקים ללוח וכתיבה במחברת החוויות שלי אשר מתרגלת כתיבה, מעשירה אוצר מילים ומרגלת יכולת ניסוח בכתב ובעל פה וגם דרך נפלאה לתרגל שגיאות כתיב. 

  מתנות סוף שנה לתלמידים

 

 1. ערכת "המטרות שלי" –

  תעודדו את הילדים הצעירים להיות עצמאיים בשטח, העניקו להם "ערכת מטרות".
  הרעיון: שעון מעורר, קלמר ומחברת החוויות שלי.
  על מנת שילדים ילמדו להיות עצמאיים חשוב לחשוף אותם לחפצים מתאימים. שעון מעורר קטן ואישי יכול להוות מתנה מושלמת ללמד את הילדים להתעורר בכוחות עצמם. בנוסף לכך ניתן להוסיף קלמר דקורטיבי ובו עטים ועפרונות צבעוניים אותם ישאירו בבית וישמשו את הילדים לכתיבה במחברת החוויות שלי על החוויות שעברו במהלך היום דרכה ילמדו לבחור מטרות ופעולות שברצונם לעשות ולהגשים.

  מתנות סוף שנה לתלמידים

מבטיחה לחזור בהקדם!

מלאו את פרטיכם בטופס הבא:

פרטייך נקלטו בהצלחה

תודה שפנית אלינו!

מבטיחה לחזור בהקדם!

מלאו את פרטיכם בטופס הבא:

אשמח לתת לכם הצעת מחיר!

השאירו את פרטיכם ואחזור אליכם

לפרטים נוספים
או הזמנה טלפונית

פתח תקווה

דילוג לתוכן