שבר פשוט

מה הקשר בין סוף עונה לשבר פשוט?

מכירים את זה שאתם הולכים לקניון בסוף עונה, מחפשים בגד לחג, אירוע או סתם כי בא לכם, בוחרים את הבגד המבוקש, מסתכלים על תג המחיר והמוכרת בדיוק קולטת אתכם ואומרת: "יש על זה רבע מחיר" ואתם עומדים, מנסים לחשב כמה זה רבע מחיר, מזיזים את השפתיים כי למעשה ברור לכם שאתם עושים את עצמכם, כי אתם לא באמת יודעים ונזכרים, איך לפני 30 שנה, בכיתה ד' כשהמורה רונית לימדה חשבון שברים לא הבנתם מילה ממה שאמרה ולא אמרתם מילה. לאף אחד.


לקורס המלא לחצו כאן

לחיוג לחצו 052-8658460

שמרתם את זה בלב כי התביישתם לדבר, פחדתם שיחשבו שאתם טיפשים, פחדתם לאכזב את המורה, את ההורים והיום אתם יודעים שאם רק היה אפשר לחזור אחורה בזמן, הייתם מדברים, אומרים לה, לאמא, לאבא, למישהו, שאתם לא מבינים שברים בחשבון, שהחומר הזה קשה לכם. לא ידעתם כמה זה ישפיע על הביטחון העצמי שלכם, על הפחד שילווה אתכם כל השנים לגבי שברים ומתמטיקה בכלל, איך בכל פעם שמתחילים לדבר "מספרים" צף ועולה הפחד של אז. הייתם מבקשים עזרה, אומרים משהו למישהו כדי שלימוד שברים יהיה קל וכך להימנע מהמצבים האלו, לא ככה?

אם הייתי אומרת שיש לכם הזדמנות לתקן, הייתם מאמינים לי? לחזור אחורה בזמן הרי זה בלתי אפשרי,  אבל הילד שלכם נמצא באותו מקום בדיוק שבו אתם הייתם, חווה בדיוק את אותם רגשות של תסכול, ייאוש, ביטחון עצמי נמוך, לא מאמין שזה באמת אפשרי עבורו ללמוד שברים חילוק, ואתם מבינים אותו יותר מכולם כי הייתם שם ועכשיו יש לכם ההזדמנות לרפא את הילד שבכם.

איך? עכשיו אתם יודעים מה צריך לעשות: ללמוד את החומר מהבסיס ולשמר אותו. לוודא שהנושא הוטמע והוא מצליח לשלוף אותו מהזיכרון לפתור תרגילים. ככל שעובר הזמן והילדים גדלים, כך מתווסף עוד חומר, הפער גדל, וכמות החומר שיצטרכו להשלים תהיה גדולה יותר, וייקח להם יותר זמן. כל זאת במידה והם לא התייאשו ומוכנים ללמוד.

ביטחון בלימוד שבר פשוט

אני בטוחה שאתם רוצים שהם ירגישו ביטחון בכל פעם שיצטרכו לפתור תרגילים בחשבון, כשהמורה תשאל מי רוצה לענות, ידיהם יעלו גבוה באוויר כי הם יודעים את התשובה, שלא יפחדו ממספרים ומלימוד חשבון שברים בפרט. שבשום שלב בחייהם חשבון לא יהווה מחסום להתקבל לעבודת חלומותיהם או להגשמת ייעודם. שבכל מפגש חברתי כשידברו על מספרים וחישובים הם לא ישתקו, ייעלמו מהחדר או יחפשו נושא אחר לדבר עליו.

כן, אני יודעת שזה נשמע מופרך כי הם עדיין ילדים וחלק מהם לא יודעים בכלל מה הם רוצים לעשות כשיהיו גדולים, ובטח שלא לדבר על ייעוד,  או מה יהיו תנאי הקבלה, מבחנים יצטרכו לעבור וגם אלו שכן. למה לתת להם סיבה שתעצור אותם? למה לא להקל עליהם ולפתוח עבורם את כל הדלתות מלכתחילה ואז כשיגיע הרגע כל מה שיצטרכו לעשות הוא רק לבחור באיזו דלת להיכנס.

אתם לא היחידים שרוצים את זה. גם הם רוצים את זה, אם לא יותר. הם רוצים לקבל ציונים גבוהים, הם רוצים שיעריכו אותם, הם רוצים להצליח ולהיות כמו כולם. אתם כבר למודי ניסיון ועברתם דרך. אם אתם לא יודעים איך לעשות את זה, איך לעזור להם, תמיד אפשר לבקש עזרה מבן משפחה, שכן או אם יש אפשרות ממורה פרטי.

בריפוי שלכם את הילדים שהייתם אתם גם חוסכים מהילדים שלכם כאב ותסכול מיותרים ומלמדים אותם שלבקש עזרה ולהגיד "אני לא מבין" זה בסדר ותאהבו אותם באותה מידה.

על מנת להקל על הילדים כך שתהיה להם חוויה נעימה, אנו בעט ללמוד פיתחו קורס דיגיטלי המכיל 18 סרטוני וידאו ללימוד נושא השברים בצורה פשוטה וברורה.
הילד יכול לצפות בסרטונים בכל שלב ובכל זמן שנוח לו ללא הגבלה – לפרטים נוספים אודות הקורס לחצו כאן

מבטיחה לחזור בהקדם!

מלאו את פרטיכם בטופס הבא:

פרטייך נקלטו בהצלחה

תודה שפנית אלינו!

מבטיחה לחזור בהקדם!

מלאו את פרטיכם בטופס הבא:

אשמח לתת לכם הצעת מחיר!

השאירו את פרטיכם ואחזור אליכם

לפרטים נוספים
או הזמנה טלפונית

פתח תקווה

דילוג לתוכן