בלוג

מתנות סוף שנה לתלמידים

מתנות סוף שנה לתלמידים – 3 רעיונות שימושיים

בכל סוף ותחילת שנה, מתחיל החיפוש אחרי מתנות סוף שנה לתלמידים וילדי הגן. ועדי הורים, ארגונים וחברות מחפשות רעיונות למתנות סוף שנה לתלמידים בעלי ערך מוסף שישמשו אותם לאורך תקופה ולא יזרקו בבית ויצברו אבק. לאחר הגדרת התקציב, החלק החשוב לא פחות בבחירת המתנה הוא הערך המוסף שלה, מה שבד"כ מקשה על מציאת המתנה.
לימודי אותיות א-ב

לימודי אותיות א-ב

הורים רבים שואלים את עצמם מתי נכון להתחיל עם לימוד אותיות א-ב, האם עדיף להתחיל מוקדם - גיל הגן או עדיף לחכות שילדיהם יגיעו לכיתה א' ושם ילמדו. מיומנות הקריאה והכתיבה היא ללא ספק חיונית ושימושית מאוד, והיא מלווה אותנו לאורך כל חיינו. באופן כללי ילדים בגיל 4-5 בערך, בשלים על מנת להתחיל תהליך של לימוד אותיות אב
פעילויות לילדים עם הפרעות קשב וריכוז

פעילויות לילדים עם הפרעות קשב וריכוז

ילדים עם בעיות קשב, היפראקטיביות או הפרעות של קשב, יכולים להפיק תועלת רבה משימוש טוב באנרגיה שלהם. ילדים תוססים אלה הם בדרך כלל בעלי מרץ, הם אוהבים לשחק ולרוץ וקשה להם לעסוק במשימות דידקטיות יותר מכמה דקות ברצף, תופעה שזכתה לכינוי "קוצים בישבן".
לימוד אותיות לגיל הרך במחשב

לימוד אותיות לגיל הרך במחשב

האלף בית הוא אוסף של אותיות וצלילים. רובנו לא יכולים אפילו לזכור תקופה בה לא ידענו לקרוא או אפילו לכתוב, כך שזה נשמע כמעט אבסורדי שאנו צריכים לדאוג ללמד את הילדים שלנו את האותיות. לימוד אותיות בעברית לילדים הוא חשוב ביותר, שכן האלף בית הן אבני היסוד של השפה. על מנת לאפשר לילדנו בסיס טוב לקראת קריאה וכתיבה, הם צריכים להיות מסוגלים לזהות כל אות, כמו גם את הצלילים הקשורים באותה אות. ברגע שיש לילדים את הבסיס והשליטה הם מגלים יותר עניין וביטחון ומוכנים לשלב הבא.
קטעי קריאה קצרים באנגלית

קטעי קריאה קצרים באנגלית

לימוד אנגלית בגיל צעיר הוא חשוב וחיוני מאד. השפה האנגלית היא השפה המדוברת והשימושית ביותר בעולם המערבי והשליטה בה חיונית ועושה את החיים קלים ונוחים במצבים רבים. אמנם, במערכת החינוך הרשמית לימודים פורמליים מתחילים בגיל 6 בערך, אך החלטה זו התקבלה בעיקר בשל מוכנות פיזית ורגשית של הילדים, על מנת שיוכלו לשבת זמן רב וללמוד ובו בזמן להיות בשלים מבחינה חברתית כדי לעמוד באתגר בהצלחה.
לימוד כתיבה לילדים

לימוד כתיבה לילדים

ילדים בגיל צעיר הם סקרנים מטבעם. סקרנות זו הינה חשובה ביותר שכן היא עוזרת להם ללמוד על העולם ולהכיר את סביבתם טוב יותר. התמצאות ושליטה טובים בסביבה מעניקים לילדים ביטחון רב ומעודדים אותם להמשיך לחקור, להתפתח וללמוד. לכן חשוב מאוד שההורים יאפשרו לסקרנות של הילדים לבוא לידי ביטוי, ויעודדו את המגוון והאפשרויות של הילדים להיחשף לידע ולכלים.
לימוד אותיות לילדים בגן

לימוד אותיות לילדים בגן

הכנת ילדי הגן לקראת כיתה א' חשובה מאוד. ההכנה מתחילה בדרך כלל בגן חובה, ויש הורים שמסייעים לילדיהם להתכונן לקראת שנת הלימודים הראשונה בחייהם, כדי שיגיעו אליה בטוחים ומוכנים ויתמודדו בהצלחה עם האתגרים המצפים להם. המעבר בין מסגרת למסגרת אינו קל לאנשים מבוגרים ומנוסים, ולכן הוא אף קשה עוד יותר לילדים רכים שצריכים לעבור ממסגרת הגן אל מסגרת בית הספר.
לימוד כתיבת אותיות לגיל הרך

לימוד כתיבת אותיות לגיל הרך

ביסוס תהליך הלמידה בגיל הרך יכול להקל על הילדים בשנים הראשונות בבית הספר. ישנם ילדים אשר מוכנים ורוצים ללמוד את האותיות והכתיבה כבר בגיל הרך, וכהורים, אתם יכולים להעניק להם כלים שיקדמו אותם ויהפכו את הלמידה לחוויה מהנה. לימוד אותיות לגיל הרך לא יכול לבוא בכוח אלא רק כחוויה ומשחק ולנו יש יכולת לקדם את הילדים ואפילו ליהנות מכך בעצמנו.
לימוד אותיות באנגלית למתחילים

אימון מנטאלי לילדים

במשך שנים נחשב תחום האימון כפונה למבוגרים במטרה לשפר ולשדרג את איכות חייהם. בתהליך האימון בוחרים המתאמנים תחומים, ומציבים יעדים על מנת לשפר את איכות חייהם. במהלך האימון הם לומדים לחצות פחדים, שמים לב מה מעכב או מונע מהם להשיג את מטרותיהם, מקבלים כלים למציאת פתרונות ולהתמודדות עם מצבים מגוונים במהלך היום יום, ומכירים במשאבים הפנימיים והחיצוניים שלהם.
לימוד אותיות באנגלית למתחילים

לימוד אותיות באנגלית למתחילים – כתיבה ללמידה מהירה

אנגלית היא השפה הבינלאומית שכולנו נשתמש בה בשלב זה או אחר בחיינו. היא אחת השפות הנפוצות, אך הדבר לא הופך אותה לפשוטה ללימוד. ישנם ילדים שצולחים בקלות את לימוד האותיות והשפה החדשה, אך גם לא מעט ילדים נתקלים בקשיים.

רוצים לדבר איתנו?

מלאו את הטופס ונחזור אליכם בהקדם

פרטייך נקלטו בהצלחה

תודה שפנית אלינו!

אשמח לדבר איתכם!

השאירו את פרטיכם ואחזור אליכם

אשמח לתת לכם הצעת מחיר!

השאירו את פרטיכם ואחזור אליכם

לפרטים נוספים
או הזמנה טלפונית

פתח תקווה